O Firmie

Oferujemy zarządzanie i administrowanie Państwa nieruchomością. Ufam, że spełni ona Państwa oczekiwania, a pracując dla Państwa w przyszłości udowodnimy, że skojarzenie marki firmy Biura Zarządzania Nieruchomościami z najlepszymi standardami w branży nieruchomości jest w pełni uzasadnione.

Do współpracy z Państwem jako naszym nowym klientem zostanie oddelegowany zespół doświadczonych pracowników administracyjnych, zarządca nieruchomości i księgowy. Jego zadaniem będzie realizacja usług określonych kontraktem, w szczególności zaś zapewnienie utrzymania wysokiej wartości Państwa nieruchomości przy satysfakcjonującym poziomie kosztów.

Zastosowanie nowoczesnych środków technicznych usprawniających obsługę Państwa nieruchomości (profesjonalne oprogramowanie, bezpieczna archiwizacja danych, komunikacja za pomocą nowoczesnych systemów elektronicznych) zapewni Państwu dogodny i bezpieczny kontakt z Waszym Zarządcą. Na szczególne podkreślenie zasługuje tu zaawansowany program księgowy do obsługi wspólnot Pro Virtus, który oprócz funkcji niezbędnych do bieżącego zarządzania funduszami wspólnoty pozwala na podgląd przez internet stanu indywidualnych rozliczeń przez każdego z lokatorów oraz zapewnia mu dostęp do części informacji księgowych Wspólnoty.

W celu realizacji usług kontraktowych w zakresie m.in. ochrony, obsługi technicznej, sprzątania współpracujemy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanymi partnerami, mającymi doświadczenie i dobrą opinię wśród usługobiorców na rynku nieruchomości.

Z poważaniem
Magdalena Pawłowska